Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
Праздники и памятные даты, международные, национальные, традиционные, этнические и прочие
SerGun

Статус: Посетитель
30.04.2013 08:31

Поздравляем друг друга с международными, национальными, традиционными, этническими и прочими праздниками, вспоминаем памятные даты прошлого, а также делимся историями возникновения того или иного "красного" дня календаря.
czzar

Статус: Посетитель
21.06.2020 13:49

czzar

Статус: Посетитель
24.06.2020 19:05

24 червня 1917 р. у Никольську-Уссурiйському відбувся Перший Загальний Всеукраїнський з'їзд діячів і громадянства Далекого Сходу, ініціатором якого виступила Далекосхідна українська вчительська спілка під керівництвом Онисима Ступака.
czzar

Статус: Посетитель
27.06.2020 17:45

Сьогодні чергова річниця Полтавської битви (27 червня 1709 р.). В українських та російських студіях з цього приводу з книги у книгу повторюється міф про те, що на боці Петра І було 10 тисяч козаків І. Скоропадського. Насправді ця «українська» армія складалася з російських полків, донців, калмиків і лише 2000 (!!!) козаків, від яких, до речі, надійшло звернення до Карла ХІІ про бажання перейти на його бік (!). Англійський посол у Москві Чарльз Вітворт 6 липня у доповідній інформації про Полтавську битву писав: «З боку шведів у справі було близько 30.000 чоловік , у тому числі 19.000 регулярного війська, решта – козаки». Цар завищив втрати шведів у Полтавському бою майже у 4,5 разу! (довідку про ці підрахунки я даю у книзі «Військо Карла ХІІ на півночі України» (с.406–411) Швед-офіцер П. Шенстрем після повернення з полону писав: «…Зауважу, як мало можна вірити звісткам, які поширюють наші противники і які нас обурюють, коли ми дивимося газети та бюлетені того часу, і перш за все щодо підрахунків втрат, які були здійснені росіянами і які всі були просякнуті самохвальством. Якби те, що вони писали, відповідало дійсності, то до битви під Полтавою не дожив би жоден швед, хай на той час уся наша армія налічувала б сто тисяч осіб. Звідси ми маємо зробити висновок, що не можна вірити жодному слову з тих, які московити поширювали про нас упродовж усієї війни, а особливо щодо обставин битви під Полтавою».
Fellow

Статус: Администратор
28.06.2020 07:01

czzar

Статус: Посетитель
28.06.2020 21:51

czzar

Статус: Посетитель
29.06.2020 14:55

29 червня 1659 р. відбулась Конотопська битва, найганебніша і наймасштабніша поразка російського війська, яка була завдана українським військом.

Українське військо очолюване гетьманом Іваном Виговським спільно з кіннотою кримських татар завдали нищівного удару по російському війську, основу якого становили кінні підрозділи "государєва полка", що за традицією комплектувався з високодостойних московських дворян. 150-тисячне московське військо на чолі з князем Алєксєєм Трубєцким, вторглося на територію України. На своєму шляху завойовники зруйнували багато міст. Взяти Конотоп росіяни не змогли – 70 днів місто захищали 4,5 тис. козаків і усі дієздатні міщани, доки не прибули війська гетьмана Виговського та його союзники.
Вдавшись до хитрого маневру, українці заманили практично всю кінноту ворога в пастку – до вузького яру, який одразу затопили, загативши річку…
czzar

Статус: Посетитель
30.06.2020 18:40

Вранці 30 червня 1908 року поблизу ріки Мала Тунгуска у Сибіру прогримів потужний вибух, яким було повалено 80 мільйонів дерев у радіусі до 70 км, звук був чутний за півтори тисячі кілометрів, а на відстані до тисячі кілометрів відчувався струс землі. Руйнації, завдані вибухом, еквівалентні вибуху водневої бомби, в 1000 разів потужнішої за скинуту на Хіросіму в 1945 році.
czzar

Статус: Посетитель
05.07.2020 09:33

5 липня - це не просто дата, це знакова подія в історії України - день звільнення Слов'янська, Краматорська.

Це зламало агресивні плани сепаратистів здійснити бліцкриг, захопити наші території.

Друзі, ми всі з Вами довели, що український народ, громадянське суспільство, армія, весь сектор безпеки здатні перемогти агресію, повернути території, налагодити нормальне життя, розвивати наші міста, селища, села.

Дякую всім, хто вклав в цю перемогу частинку себе.

Вічна пам'ять загиблим героям.

Дякуємо усім за 5 липня !!!
Дякуємо, навіть якщо ви вже не почуєте...
Fellow

Статус: Администратор
12.07.2020 06:32

Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 1
marii-el
Поисковых ботов: 3
Google BotBingYandex Bot
Гостей: 15
Всех посетителей: 19

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.